Rekomendacje

Ania i Orest

Rekomendacje - Ania i Orest

Co tu dużo mówić, z Jackiem same problemy. Datę ślubu trzeba było pod niego ustawiać, bo się panna młoda uparła, że innego fotografa na weselu nie chce. Trudno było wybrać materiał do ślubnego albumu, bo jedno było lepsze od drugiego, a miejsce tylko na 130...

A tak zupełnie na serio Jacka polecamy na 101%! Fajnie było poczuć, że nie tylko dla nas ten dzień był ekscytujący. Uważne oko i szybkie reakcje uwieczniły wyjątkowe momenty uroczystości, z innej, reporterskiej perspektywy, co bardzo nam odpowiadało. 

Moim zdaniem wybór fotografa na wesele jest szalenie istotny, bo to jego spojrzenie nada kształt wspomnieniom kiedy pamięć zacznie się zacierać. Nasz ślubny reportaż pełen jest emocji, które jestem przekonana tak samo będą żywe za 10 lat. Jeśli jeszcze kiedyś będziemy brać ślub, na pewno będzie na nim zdjęcia robił Jacek ;) 

Agata i Piotrek

Rekomendacje - Agata i Piotrek

Widać, że uwielbia swoją pracę i daje mu ona dużo satysfakcji- po naszym weselu jedna z koleżanek, która parcuje w tej samej branży powiedziała, że miała ochotę podejść do Jacka i go przytulić, bo wyglądał na tak bardzo zadowolonego ze swojej pracy ;)

Super kontakt, zdjęcia oddane bardzo szybko, elestyczny jeśli chodzi o wszelkie ustalenia. Niesamowitych zdjęć nie będe zachwalała, bo portfolio Jacka mówi samo za siebie!

Polecam!

Natalia i Bartek

Rekomendacje - Natalia i Bartek

Jeśteśmy przeszczęśliwi, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Jackiem !!!

przede wszystkim zapewnił nam to, na czym najbardziej nam zależało czyli uchwycenie spontanicznych momentów. takich, których zazwyczaj się nie dostrzega, a które budują atmosferę.  Muszę przyznać, że ma do tego oko :) piękne naturalne światło na zdjęciach sprawia, że są one maksymalnie realistyczne. oglądając je widzimy wszystko dokładnie tak, jak się to działo :)

Poza tym Jacek jest baaardzo sympatyczny i profesjonalny :) w ogóle nie było miedzy nami dystansu, mogliśmy się przy nim wyluzować, nie zwracał na siebie uwagi dzięki czemu goście też nie czuli się skrępowani tym, że są fotografowani. Na spotkaniach poprzedzających ślub zapytał co jest dla nas ważne i zdjęcia doskonale to oddają.

Pierwszą część dostaliśmy dosłownie dwa dni póżniej, cała reszta w terminie. Album przepiękny — piękna pamiątka i jestem pewna, że za  10, 20 i 30 lat również będzie nam się podobał.

Znajomi i rodzina również zachwyceni. Większość powtarzała, że to najpiękniejsze zdjęcia ślubne jakie widzieli . Kuzynka powiedziała, że za takie zdjęcia zapłaciłaby każde pieniądze ale całe szczęście Jacek chce zdecydowanie mniej :)

polecam polecam!

Agnieszka i Maciej

Rekomendacje - Agnieszka i Maciej

Jesteśmy zachwyceni efektem. Współpraca była bardzo przyjemna. Jacek jest kontaktowy, bardzo profesjonalny. Podczas wesela nie czułam jego obecności co jest bardzo ważne ! 

Jowita i James

Rekomendacje - Jowita i James

Jacek fotografował nasz ślub w 2016 roku.
Jego zdjęcia zrobiły totalna furorę.
Są wspaniałe i oryginalne.
Dodatkowo jest to niezwykle miły skromny człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
Był bardzo dyskretny a niezwykle skuteczny. 
Wystawiamy mu najwyższa z możliwych ocen !
Polecamy !!!!!!

Paulina i Piotrek

Rekomendacje - Paulina i Piotrek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotoreportażu ze ślubu jaki wykonał dla nas Jacek. Na zdjęciach widać niesamowicie uchwycone emocje , co było dla nas bardzo ważne. Serdecznie polecamy!:)

Kasia i Sebastian

Rekomendacje - Kasia i Sebastian

Na zdjęcia Jacka natrafiliśmy przypadkiem kilka lat przed ślubem i od razu przykuły naszą uwagę. Kiedy zaczęliśmy nasze przygotowania do ślubu od razu zadzwoniliśmy do Jacka.
Na spotkaniu okazało się, że jest nie tylko profesjonalistą, ale również osobą od której bije duży spokój i w żaden sposób nie krępuje. Podczas wesela Jacek był niezauważalny.
Pierwsze zdjęcia otrzymaliśmy już na drugi dzień po ślubie. Efekty pracy spełniły dokładnie nasze wyobrażenia - zdjęcia są naturalne i pełne emocji.
Otrzymaliśmy wspaniały reportaż, który będzie dla nas pamiątką na długie lata.

Magda i Robert

Rekomendacje - Magda i Robert

Zdjęcia mówią same za siebie, są rewelacyjne!!!!! Jesteśmy zachwyceni pracą Jacka Waszkiewicza. Pracuje dyskretnie, nie rzucając się w oczy, a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Nie wiemy kiedy zrobił tyle pięknych zdjęć, gdyż dla nas był prawie niezauważalny. W mistrzowski sposób zrelacjonował nasz najpiękniejszy dzień z pozycji świadka wydarzeń. Zatrzymał w fotografii tak wiele cudnych chwil, uczuć i emocji :)

Zdjęcia dostarczyły nam mnóstwo radości i wzruszeń. Doskonale oddają emocje i klimat tego dnia. Wszystko ma dużo smaku i artystyczny wyraz. Ulotne chwile uchwycone na zawsze pozostaną z nami :)

 

Karolina i Dawid

Rekomendacje - Karolina i Dawid

Nie mogło być lepiej. Długo szukaliśmy fotografa na ten szczególny dzień. W końcu trafiliśmy na Jacka - bardzo spodobał nam się styl jego pracy i sposób fotografowania. Od początku mile zaskoczyło nas Jego zaangażowanie w nasz ślub. Ważne kwestie omawialiśmy zawsze na osobistych spotkaniach, przy kawie, gdzie mogliśmy spokojnie porozmawiać. Na wszystkie maile odpowiadał błyskawicznie. Dbał o najmniejsze kwestie, nawet jeśli my nie zwracaliśmy na nie uwagi, i przygotowywał wszystko bez zarzutów, zarówno przed ślubem, w trakcie, jak i po (!). Jest fotografem samodzielnym, nie wymagającym dodatkowej atencji, co jest wielkim odciążeniem we wszystkich przygotowaniach ślubnych. Nie wiemy, jak to robił, ale był niezauważalny w swojej pracy - widać to w naturalności i autentyczności powstałych zdjęć.

Co najważniejsze, poraził nas efekt jego pracy. Zdjęcia są cudowne! (Jest to również opinia wszystkich naszych gości-ocena 203/203 :) ) Nie spodziewaliśmy się nawet tak pięknego reportażu. Byliśmy pod wrażeniem tego, jak Jacek poradził sobie z trudnymi warunkami świetlnymi w kościele. Paradoksalnie, właśnie wśród nich odnajdujemy nasze ulubione zdjęcia.

Wynik pracy Jacka to najpiękniejsza pamiątka naszego ślubu. Tym wspanialsza, że ujęta również w formie albumu, który został dopracowany według naszych potrzeb (wybór oprawy, napisu, selekcja zdjęć). Nawet w albumie zdjęcia układają się w przemyślanej kolejności, gdzie każda karta ma swój zbiór tematyczny. Zdjęcia są odpowiednio dobrane i ułożone wg różnej wielkości, co wpływa na wyjątkowość albumu. Oczywiście projekt został stworzony przez Jacka, a my, z delikatnymi poprawkami, zaakceptowaliśmy go w całości. Wszystko to obrazuje nasze wzajemne zrozumienie i świetną kooperację fotografa z obojgiem (!) małżonków.

Jacek to nie tylko genialny fotograf (najlepszy spośród nam znanych), ale i świetny człowiek, z którym cała współpraca  była wielką przyjemnością.

Dziękujemy Ci, Jacek. Stworzyłeś, dzieło artystyczne, z najważniejszego dnia w naszym życiu. Chapeau bas!

 

Marta i Adam

Rekomendacje - Marta i Adam

Jacek Waszkiewicz to przede wszystkim wyczucie taktu, elegancja i wysoka kultura osobista.
Jego obecność była niezauważalna. Był czujny w każdym momencie i uchwycił momenty, które były naprawdę wzruszające i piękne. Jest niesamowicie samodzielny. Sam ocenia co ważne i warte uwagi. Jest przygotowany do pracy i wykonuje ją bardzo starannie i rzetelnie. I przy tym czujesz,  że sam czerpie z tego przyjemność. A to szalenie ważne. Jest serdeczny, wyrozumiały i życzliwy.
Materiały, które dostaliśmy od Jacka są naprawdę przemyślane i pięknie przygotowane. Albumy przerosły moje oczekiwania i do dziś wzbudzają emocje u osób oglądających J  
Jacek urzeka całym sobą. Największe wrażenie robi jego spokój, kultura osobista i jego umiejętność słuchania. Ma otwarte nie tylko oczy, ale i umysł. Praca z Jackiem daje poczucie komfortu i gwarantuje najwyższą jakość z wykonanej usługi.
Jest zaangażowany od początku do końca na takim samym wysokim poziomie.

Ania i Mateusz

Rekomendacje - Ania i Mateusz

Chyba najwięcej czasu związanego z przedślubnymi sprawami organizacyjnymi spędziliśmy na poszukiwaniu fotografa, który sprostałby naszym oczekiwaniom. Przeglądaliśmy dziesiątki stron i tysiące zdjęć, jednak za każdym razem coś nam nie odpowiadało. Kiedy w końcu trafiliśmy na Jacka i obejrzeliśmy jego materiały, wiedzieliśmy że musimy się jak najszybciej spotkać. Podczas umówionego spotkania od razu nawiązaliśmy super kontakt i już wiedzieliśmy, że znaleźliśmy fotografa na ten wymarzony dzień. W dniu ślubu Jacek towarzyszył nam już od momentu przygotowań do późnych godzin nocnych - cały czas będąc gdzieś z boku, podpatrując i uwieczniając najważniejsze chwile ale i te ulotne momenty, o których nawet byśmy nie widzieli, gdyby nie fotografie. Pierwsze zdjęcia otrzymaliśmy już następnego dnia po ślubie, a cały materiał (więcej niż się spodziewaliśmy) jeszcze przed końcem ustalonego terminu. Wszystko wyszło naprawdę świetnie, dokładnie tak, jak tego chcieliśmy. Do tego pięknie wykonany fotoalbum, który od razu zamówiliśmy w dodatkowych egzemplarzach jako prezent dla rodziców. Z całym sercem polecamy Jacka - jeśli odpowiada Wam reporterski styl i autorskie podejście do tematu, na pewno będziecie zadowoleni.

Ania i Mateusz

Rekomendacje - Ania i Mateusz

Jacek Waszkiewicz to profesjonalista w każdym calu. Gdy zobaczyliśmy jego reportaże, od razu byliśmy pewni, że szukamy kogoś takiego - kto pozwala z czułością i urokiem uchwycić wszystkie ważne momenty, a przy tym zrobić to w sposób niebanalny, pozbawiony przesadnej egzaltacji i kiczu.

Współpraca z Jackiem okazała się być ogromną przyjemnością i niesłychanie miłym doświadczeniem. Zarówno my, jak i nasi bliscy byliśmy pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu, dyskrecji, elegancji i rzetelności.  

Zdjęcia, które dostaliśmy (pierwsze już w niedzielę!) są obłędne! Każde z nich jest nasycone emocjami, które towarzyszyły nam tego dnia, a do tego bardzo estetyczne i nieszablonowe. Album jest wspaniały, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Życzę każdemu, żeby w tym najważniejszym dniu mógł liczyć na pomoc i profesjonalizm takich ludzi jak Jacek! Bardzo, bardzo  Dziękujemy!

 

Dominika i Nicholas

Rekomendacje - Dominika i Nicholas

Jacek jest nie tylko utalentowanym fotografem, ale także niezwykle przyjacielską i niezawodną osobą. Nasz ślub i wesele w Polsce były organizowane na odległość ze Stanów Zjednoczonych, co komplikowało nasze przygotowania. Współpraca z Jackiem była bardzo łatwa, bo jasno komunikował jaka będzie jego rola podczas ślubu i był w stanie szybko odpowiedzieć na nasze pytania. Jacek wykonał swoją pracę dokładnie tak jak nam obiecał i zrobił nawet dla nas więcej niż oczekiwaliśmy. Dodatkowo, podczas pracy Jacek podszedł do wszystkiego w spokojny i zrównoważony sposób, co było bardzo pomocne w nerwowej atmosferze przygotowań ślubnych. Od samego początku naszej współpracy do samego końca, kiedy otrzymaliśmy nasze zdjęcia i album jakość jego pracy była na najwyższym poziomie, już nie mówiąc o tym, że efekt końcowy, czyli nasze zdjęcia, były dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy.

Marlena i Maciek

Rekomendacje - Marlena i Maciek

Przy organizacji wesela jest mnóstwo pracy, dużo umów do podpisania, poznaje się też wielu nowych ludzi. W większości do samego końca trzymają obawy o wiele rzeczy jak film, jedzenie, kościół czy też zdjęcia. W naszym przypadku, dzięki Jackowi, nie musieliśmy się martwić o tą ostatnią rzecz. Już podczas pierwszego spotkania bił od niego pełen profesjonalizm, potrafił odpowiedzieć na każde nasze pytanie, udzielić porady. Potem było już tylko lepiej, pasja i zaangażowanie to jedne z wielu pozytywnych cech które sprawiły, że czuliśmy, że nasze zdjęcia będą wyjątkowe. Jego ubiór (wielu ludzi myślało, że też jest gościem na weselu) i zachowanie sprawiło, że nie odczuwaliśmy jego obecności, więc tym większe było nasze zaskoczenie, jak zaczęliśmy oglądać zdjęcia, i każdy wyjątkowy moment z tego dnia był na nich uchwycony. Również prędkość pracy była zaskoczeniem, ponieważ pierwsze zdjęcia widzieliśmy już następnego dnia. Bez najmniejszej wątpliwości polecilibyśmy usługi Jacka każdemu. Po prostu profesjonalna i bardzo dobrze wykonana robota… co zresztą od razu widać studiując Jego portfolio :)

Małgorzata i Tymoteusz

Rekomendacje - Małgorzata i Tymoteusz

Praca z Jackiem Waszkiewiczem to nie tylko profesjonalizm, ale nade wszystko przyjemność. Jego dyskretna obecność w tych najważniejszych dla nas chwilach i ujmujące piękno fotografii jego autorstwa zasługują na to, aby polecić współpracę z nim Każdemu. Efekt jego pracy był dla nas zdumiewający. Zdjęcia są unikatowe, a nade wszystko mają charakter reportażu uwiecznionego okiem wrażliwym i subtelnym. Na uznanie zasługuje też sposób jego pracy - sumienność, terminowość i profesjonalizm.

Weronika i Emil

Rekomendacje - Weronika i Emil

Jacku, jeszcze raz bardzo chcielibyśmy Tobie podziękować za przepiękne zdjęcia! Wszyscy się nimi zachwycają, a my pomimo, ze minęło już ponad pół roku nadal nie możemy oderwać od nich oczu! Najcudowniejsza pamiątka! Dziękujemy 

Anita i Sławek

Rekomendacje - Anita i Sławek

Jacek ma świetne wyczucie do uchwycenia krótkich chwil. Szukając fotografa skupiliśmy się na tym, żeby mieć pięknie udokumentowane wydarzenie. Jedno z najważniejszych wydarzeń! 

Jacek sprawił, że czuliśmy się naturalnie. Panna młoda, która nie poprawia makeup? Da się!

Krysia i Łukasz

Rekomendacje - Krysia i Łukasz

W zasadzie nie szukaliśmy fotografa, od początku wiedzieliśmy, że chcemy, żeby to Jacek był autorem fotoreportażu z naszego ślubu. Czuliśmy, że nadajemy na tych samych falach: żadnych sesji poślubnych ani pozowanych zdjęć, bo prawdziwe emocje obronią się same. I tak właśnie było. Jackowi udała się rzecz teoretycznie niemożliwa i przelał miłość na papier. Podarował nam wszystkie najpiękniejsze emocje, które towarzyszyły nam tego dnia, do których możemy wracać w nieskończoność. Trudno powiedzieć, że Jego zdjęcia są po prostu ładne… dla nas są niesamowite.

Jego wyczucie, takt i kultura osobista są fantastycznym dopełnieniem jego pracy. Był zawsze tam gdzie powinien ale w taki sposób, że nikt nie czuł się skrępowany. Nawet Babcia, która nie lubi być fotografowana była zachwycona swoimi portretami :)

Jacku, dziękujemy Ci, że byłeś częścią tego dnia i sprawiłeś, że mamy tak piękne wspomnienia!

Justyna i Michał

Rekomendacje - Justyna i Michał

Jacek Waszkiewicz przekształcił nasz ślub i wesele w reportaż. W profesjonalnej fotografii uchwycił całą gamę uczuć, od wzruszeń, radości po zachwyt, humor, nawet zdziwienie, a także elegancję i szyk fotografowanych scen. Zachwycają nas ujęcia bohaterów drugiego planu. Mamy wrażenie, że podczas naszej ceremonii tworzył dzieło sztuki. Był przy tym samodzielny i niezauważalny.

Doceniamy jego takt, wrażliwość oraz wysoką kulturę osobistą. Materiały, które od niego otrzymaliśmy, wprawiły nas w zachwyt. Aranżacja albumu w pełni urzeczywistnia profesjonalny warsztat zawodowy fotografia oraz wyczucie i klasę człowieka.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Jacka każdej młodej parze.

ANIA I PIOTR

Rekomendacje - ANIA I PIOTR

Zależało nam na dobrym reportażu ślubnym, fajnych, naturalnych zdjęciach oddających atmosferę wydarzenia. Zrezygnowaliśmy z filmu i sesji plenerowej i to zdjęcia reportażowe miały być pamiątką, która zostanie z nami na lata. Obejrzeliśmy mnóstwo ofert fotografów. W zdjęciach Jacka Waszkiewicza naszą uwagę przykuły emocje uchwycone w trakcie składania życzeń czy tańców weselnych. Każde ze zdjęć było ciekawe, przywoływało emocje. 
W trakcie ślubu i wesela fotograf był dyskretny, niemal niezauważalny, naszą opinię potwierdzali również goście, nawet Ci szczególnie stroniący od obiektywu. 
Pierwsze zdjęcie ze ślubu otrzymaliśmy już na drugi dzień MMS-em, co było szczególnie miłe, szybko otrzymaliśmy również pozostałe zdjęcia drogą internetową. Współpraca przy tworzeniu albumu przebiegała sprawnie i bezproblemowo, a efekt przerósł nasze oczekiwania.
Otrzymaliśmy wspaniały reportaż, ciekawe, naturalne zdjęcia, pięknie zaprezentowane w albumie, który niewątpliwie stanowi idealną pamiątkę, a współpracę z Panem Jackiem będziemy bardzo mile wspominać.

Zuzia I Filip

Rekomendacje - Zuzia I Filip

Dokonując wyboru fotografa na Ślub, z góry wiedzieliśmy, ze nie chcemy żadnej sesji plenerowej ani tak zwanych ustawianych zdjeć. Zależało nam na kimś, kto w niezauważalny sposób stworzy dla nas reportaż ślubny. Zdjęcia, które oglądaliśmy do tej pory nie urzekły nas na tyle, aby zdecydować sie na wybór któregoś z ich autorów. Zupełnie przypadkowo trafiliśmy na portfolio Jacka. Profesjonalizm, naturalność i umiejetność uchwycenia chwili skłoniły nas do wyboru właśnie jego.
Dziękujemy Jacku za piękne zdjecia. Za to, ze potrafiłeś uchwycić te wszystkie istotne dla nas momenty w tym najważniejszym dla nas dniu. Za radość, łzy wzruszenia i te wszystkie "żywe emocje", które doskonale oddają magię tamtego dnia. Zachwyciły nas juz pierwsze zdjecia, które otrzymaliśmy po kilku dniach, a gdy dotarła do nas całość nie mogliśmy przestać ich oglądać. Praca z Toba była dla nas ogromna przyjemnością, a zdjecia stanowią pamiątkę, do której na pewno często będziemy wracać. Polecamy w 100 %!

Gosia i Radek

Rekomendacje - Gosia i Radek

Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość, którą wykazałeś podczas naszego ślubu. Współpraca z Tobą była ogromną przyjemnością. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są fantastyczne, fenomenalnie potrafiłeś uchwycić „te chwile” i szczegóły, których nie było widać gołym okiem, a warto o nich pamiętać. To cenna umiejętność, którą nie wszyscy posiadają. Do Twoich zdjęć będziemy na pewno często wracać.

Takiego fotografa życzymy wszystkim i polecamy w 100%!