MENU

Ambasador Leica Camera Poland

Na fotografię ślubną patrzę inaczej. Najważniejszy jest człowiek. Uchwycony w chwilach ważnych i tych z pozoru nieistotnych. Prawdziwy i piękny.

KONKURSY

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

BZ WBK PRESS PHOTO

I miejsce w kat. Fotoreportaż
III miejsce w kat. Fotoreportaż

KONKURS FOTOGRAFII PRASOWEJ

GRAND PRESS PHOTO

ZDJĘCIE ROKU
II miejsce w kat. Fotoreportaż
Nominacja w kat. Wydarzenie

KONKURS FOTOGRAFII PRASOWEJ

ISPWP CONTEST

II miejsce w kat. Reception
Wyróżnienie w kat. In motion

KONKURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

MOJA WIZJA

Interesuje Cię oryginalne podejście do fotografii ślubnej? Znalazłeś się we właściwym miejscu. W moich reportażach stawiam na naturalne, spontaniczne ujęcia, skupiając się przede wszystkim na ludziach. Moim celem jest uchwycenie ich autentyczności, piękna i prawdziwości zarówno w chwilach kluczowych, jak i tych, które mogą wydawać się pozornie nieistotne.

FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY

01

JEDEN FOTOGRAF

MATERIAŁ
500 obrobionych zdjęć

SZYBKOŚĆ PRACY
pierwsze zdjęcia po 72 h

PEŁEN FOTOREPORTAŻ
całość materiału 40 dni roboczychod daty ślubu

FORMA
zdjęcia w chmurze (do pobrania) + galeria internetowa

DODATKOWO
1 duży album 30x30 cm (80 stron)

7500 pln
03

REPORTAŻ ANALOGOWY (dodatek do reportażu cyfrowego)

MATERIAŁ
100 analogowy fotografii (kolorowych i czarnobiałych)


PEŁEN FOTOREPORTAŻ
całość materiału 40 dni roboczychod daty ślubu

FORMA
zeskanowane negatywy w chmurze (do pobrania) + galeria internetowa

DODATKOWO
100 odbitek w formacie 15x21 cm

2500 pln
02

DWÓCH FOTOGRAFÓW

MATERIAŁ
750 obrobionych zdjęć

SZYBKOŚĆ PRACY
pierwsze zdjęcia po 72 h

PEŁEN FOTOREPORTAŻ
całość materiału 40 dni roboczychod daty ślubu

FORMA
zdjęcia w chmurze (do pobrania) + galeria internetowa

DODATKOWO
1 duży album 30x30 cm (100 stron)

13500 pln

LOGISTYKA - TRANSPORT I NOCLEG

UZGADNIANE INDYWIDUALNIE

Zapis w umowie, o 12 godzinach pracy, traktuję elastycznie. Mam zasadę, że jestem do waszej pełnej dyspozycji  w dniu ślubu. Rozpoczynam pracę mniej więcej 3-4 godziny przed ceremonią, a kończę około 1 w nocy. Nie stanowi dla mnie problemu przyjechać wcześniej (jeśli tego sobie zażyczycie) i zostać trochę dłużej, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie pobieram dodatkowych opłat za dodatkowe godziny pracy.
Również nie naliczam dodatkowych opłat za większą ilość zdjęć, którą możecie ode mnie otrzymać. W umowie jest zapis o 500 zdjęciach, jednak zawsze powstaje znacznie więcej materiału.

DODATKOWE ALBUMY (OPCJONALNIE)

FORMATY I CENY

01

ALBUM 30

format: 30x30 cm
liczba stron: 80
liczba zdjęć w albumie: 150

950 pln
02

ALBUM 25

format: 25x25 cm
liczba stron: 80
liczba zdjęć w albumie: 150

750 pln
03

FOTO KSIĄŻKA

format: 26x22 cm
liczba stron: 120
liczba zdjęć w książce: 200

950 pln

Pamela i Karol

10/10!!! Jacku dziękujemy za współpracę z Tobą. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Nie żałujemy straconej zaliczki na fotografa, którego wybraliśmy przed Tobą. Twój fotoreportaż w 100% oddał charakter naszego wspaniałego dnia. Ujęcia, emocje, kolory wszystko idealnie się ze sobą komponuje. Z 650 zdjęć, mieliśmy ogromny problem aby wybrać tylko 150 do albumu, bo każde z nich było doskonałe! Świetne jest to, że pierwsze zdjęcia otrzymaliśmy już 3 dni po weselu, a całość 3 tygodnie po. p.s. na weselu chyba miałeś pelerynę niewidkę bo byłeś zupełnie niezauważalny.

01
08

Weronika i Piotr

Zdecydowanie polecam współprace!
Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i otrzymaliśmy jedyną w swoim rodzaju relacje, bez \\\"weselnych ustawek\\\" ale za to z całą masą emocji jakie towarzyszyły nam i naszym gościom.Zgadzam się z innymi opiniami że pierwsze zdjęcia już w poniedziałek po weselu to najlepszy prezent jaki można dostać. Dodatkowo, bardzo profesjonalne złożenie albumu w taki sposób, że samej nigdy nie udałoby mi się oddać tak dobrze atmosfery tego dnia. Bardzo podobał mi się fakt, że Jacek wziął pod uwagę moje życzenia dotyczące klimatu zdjęć, jednocześnie zachowując swój unikatowy styl. Podsumowując, nie polecam długo się zastanawiać i po prostu decydować się na współpracę:)

02
08

Agata i Bartek

Zdecydowanie polecamy, Jacek naprawdę zna się na rzeczy. W trakcie uroczystości zupełnie niewidoczny, super profesjonalny, a w kwestiach organizacyjnych otwarty na pomysły Pary Młodej, chociaż wie kiedy wtrącić mądre uwagi. A efekt? Zero sztuczności, pozowania, a każde zdjęcie z osobna pełne emocji i wyjątkowego charakteru. Powtórzymy jeszcze raz: „przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!” Nawet Goście to zauważyli: „[...] niesamowity! Ciężko uwierzyć, że tyle i takie zdjęcia zrobiła jedna osoba!”

03
08
Reportaż Ślubny w Mille Vigiani

Alicja i Grzesiek

Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby mieć przepięknej pamiątki w postaci zdjęć z dnia swojego ślubu - my też się do nich zaliczamy a zdjęcia jakie zrobił dla nas Jacek przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Uchwycony został każdy moment, który chcieliśmy zatrzymać! Co bardzo ważne, żaden z tych momentów nie był zakłócony, ponieważ Jacek pracuje w taki sposób, że totalnie nie czuje się tego, że jest się fotografowanym. Zdjęcia zachwycają swoją jakością, kipią emocjami oraz zniewalają swoją naturalnością. Kontakt z Jackiem oceniamy na 10/10, jego współpracę z naszymi filmowcami również na 10/10, efekt jego pracy i pamiątkę jaką dzięki niemu mamy na 1000/10 Polecamy z całego serca!

04
08

Magdalena i Milan

Jacku - jesteś mistrzem zatrzymania chwili! Dokładnie o taki reportaż zdjęć nam chodziło, naturalnych i pełnych emocji, uchwyconych w ten konkretny moment, w tym konkretnym ujęciu. Piękny efekt pracy wykonywanej z pasją, przy tym dyskretny i wręcz niezauważalny. Merci et félicitations:) Magdalena & Milan

05
08

Janina i Bartek

Jacek był odpowiedzialny za relacje z naszego ślubu plenerowego na Mazurach. Dużo stresu mieliśmy z organizacja, ale od początku rozmów z Jackiem, wiedzieliśmy, że o zdjęcia już jesteśmy spokojni. Jego obecność podczas całego przyjęcia była niezauważalna. Pojawiał się kiedy były najlepsze monety do uchwycenia. Pełen komfort współpracy. Za każdym razem otwierając album przygotowany przez Jacka, wracamy wspomnieniami do tamtych chwil i emocji. Klimat zdjęć i ich jakość są niepowtarzalne. Zdjęcia są w 100% naturalne. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, żeby było cokolwiek lepiej zrobione.
Profesjonalista jakiego ciężko sobie wyobrazić, ale do tego naprawdę super gość!

06
08

Weronika i Michał

Jacek to mistrz! Zdjęcia jakie zrobił na naszym weselu to majstersztyk! Piękne chwile i emocje uchwycone na zdjęciach. Bardzo bardzo bardzo polecam! Pamiątka na całe życie!

07
08

Ula i Janusz

Zdjęcia są magiczne! Niesamowite oddanie chwili i emocji które nam towarzyszyły. Dodatkowo pełen profesjonalizm przy całej współpracy! 5 na 5! Jacku dziękujemy jeszcze raz!

08
08

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

NAPISZ
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ
+48 794 387 393

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ
+48 794 387 393
NAPISZ

SPRAWDŹ TERMIN

WYPEŁNIJ FORMULARZ

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

NAPISZ
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ
+48 794 387 393

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ
+48 794 387 393
NAPISZ

SPRAWDŹ TERMIN

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ZAMKNIJ
Masz pytania? Napisz!